Zobrazeno: 1149

Silvestr 2017

Přijďte si užít poslední večer roku 2016 do naší argentinské restaurace, kde Vás bohatým programem v rytmu latinsko-amerických tanců, chutným 4-chodovým silvestrovským menu se skvělou chutí, z kterého můžete ochutnat například mini burger s roastbeefem nebo carpaccio ze středomořské chobotnice a nezapomenutelnými zážitky s námi vstoupíte do nového roku 2017.

Zarezervujte si své místo

Nenechávejte rezervaci svého místa na poslední chvíli a zamluvte si stůl již dnes. Vyberte si stůl přímo v La Casa Argentina společně s jedním ze tří menu, které pro Vás na tento slavnostní večer připravujeme, a po následném zaplacení se již můžete těšit na výběr místa a nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu. 

Zobrazeno: 1006

Naše speciality na vašem grilu!

Chutnaly vám naše steakové speciality a chtěli byste se podobným kulinářským zážitkem pochlubit i svým známým u přátelského grilování? V takovém případě je právě pro vás určena naše nabídka „take away“. Naše prémiové steaky vám rádi připravíme a vašim úkolem už bude pouze položit je doma na gril a oslnit tak své hosty. Pro tyto služby nabízíme pouze to nejlepší maso z těch nejlepších farem z jižní a severní Ameriky a Austrálie. Steaky dostanete v té nejvyšší kvalitě, takže vše, co budete potřebovat, je kvalitní gril a čas na jeho správné rozpálení.

Zobrazeno: 898

Tanečníci Capoeira

Kromě skvělých steaků, specialit z našeho grilu nebo příjemného posezení s nejlepšími kubánskými doutníky, si můžete vychutnat také živé představení bojovníků Capoeira. Toto bojové umění pochází již z 15. století a rozšířilo se především v Brazílii. Svými pohyby připomíná tanec skloubený s akrobatickými prvky a původní brazilskou hudbou. Přijďte se sami přesvědčit o kráse rychlých a složitých pohybů, které dokonale podtrhnou skvělou jihoamerickou atmosféru naší restaurace.